Мінуси дерев’яного покриття для тераси

терасна дошка для басейну

Мінуси дерев’яного покриття для тераси

Для того щоб краще зрозуміти наскільки терасне покриття з деревокомпозиту (ДПК) краще, достатньо проаналізувати найголовніші недоліки дошки з дерева:

  • Після 2 років з початку експлуатації дерево вицвітає і втрачає свою початкову привабливість.
  • Дерево дуже вимогливий матеріал, який без належного обслуговування дуже швидко приходить в непридатність. Так, якщо цей матеріал не обробити протигрибковим препаратом, на ньому може з’явитися цвіль і інші органічні утворення.
  • Дерев’яна терасна дошка під впливом різних кліматичних факторів блідне, набухає, лущиться і змінює колишню форму.
  • На фарбування дерев’яних дощок йде багато часу. Але в результаті, це дерев’яне покриття тьмяніє і зовсім руйнується під впливом клімату. До того ж, для нанесення нової фарби, необхідно видалити старий шар, а це вже додаткові витрати не тільки часу, а й сил.
terasna-doshka-z-derevokompozytuДеревино-полімерний композит (тверді породи дерева і пластик) terasna-doshka-z-derevaДерево
Терасна дошка має привабливий натуральний вигляд. На поверхні продивляються хвилясті візерунки. Для даного матеріалу є типовим натуральний зовнішній вигляд.
Деревокомпозит протистоїть шкідливому впливу комах і шкідників. Дерево руйнується під дією комах та шкідників.
 Під впливом сонячного проміння, терасна дошка з деревокомпозиту не змінює колір.  Дерево під впливом прямих сонячних променів поступово вигоряє.
 ДПК не деформується і не лущиться під впливом вологи.  Дерево набухає та деформується під впливом на нього вологи.
 Терасна дошка з ДПК не підтримує ризику займання.  Деревинний матеріал добре горить, а тому більше вогненебезпечний.
 Терасна дошка не потребує догляду у фарбуванні, лакуванні.  Дерево потребує постійного догляду: шліфування, лакування, фарбування…
 Деревокомпозит не слизьке, відсутній ризик встромити скалку у стопу.  Шліфоване і мокре дерево – слизьке, і є загроза встромити скалку у ногу.
 Терасну систему з ДПК можна використовувати повторно.  Дерево не підлягає повторному використанню.

Залишити відповідь

Usage memory

NOW: 21.35 Mb.

MAX: 22.78 Mb.